Lopšelyje-darželyje „Eglutė“ – saugaus eismo projektas

Lopšelis-darželis „Eglutė“ kartu su automokykla jau septintus metus vykdo bendrą projektą „Vaikai ir saugus eismas“, siekdami išmokyti vaikus suprasti ir su atsakomybe vykdyti kelių eismo taisykles.

Šiais mokslo metais projekte dalyvavo „Kleviukų“ grupės ugdytiniai – būsimieji pirmokai. Jų pedagogės V. Tavorienė ir A. Marozienė organizavo įvairias tikslingas veiklas. Grupėje vaikai, žaisdami įvairius žaidimus, susipažino su kelio ženklais, jų paskirtimi ir svarba. Išvykų metu priešmokyklinukai išmoko saugiai pereiti reguliuojamą ir nereguliuojamą sankryžą bei atsakyti už savo elgesį, veiksmus ir pasekmes kelyje. Saugaus eismo kabinete „Kibirkštis“ įtvirtino savo amžių ir patirtį atitinkančius saugaus elgesio kelyje įgūdžius. Būsimieji pirmokai surengė savo kūrybinių darbų parodą „Aš esu atsakingas eismo dalyvis“, taip perteikdami savo sukauptas saugaus elgesio žinias jaunesniems darželio draugams. O balandžio 6 –ąją dieną, kuri Lietuvoje skelbiama Saugaus eismo diena, „Kleviukų“ grupės ugdytiniai pakvietė savo tėvelius į atvirą ugdomąją veiklą „Trys šviesoforo akys“. Raudonųjų, geltonųjų ir žaliųjų komandų nariai leidosi į emocingą, žinių ir sėkmės reikalaujantį žaidimą „Neskubėk ir būsi pirmas“, juk kelyje svarbiausias saugumas, o ne greitis. Renginio akcentu tapo – ilgiausios svajonių automobilių kolonos sudarymas iš pačių dalyvių nupieštų žaismingų, fantastiškų ir realių automobilių.

Ugdytinių tėveliai įvertino projekto svarbą ir vaikų saugaus eismo žinias. Norisi tikėti, jog vaikai, šiandieną būdami atsakingi pėstieji ir keleiviai, kažkada taps rūpestingais, pakančiais ir žmogiškais vairuotojais.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Silva Taralienė© 2018 mir.lt
NEĮGALIESIEMS