Lopšelis-darželis „Eglutė“ tapo bendruomenės metų konkurso nugalėtoju!

2015- 2016 mokslo metai – Mokyklos bendruomenės metai. Mokykloje svarbūs visi – mokiniai, mokytojai, tėvai. Kai visi bendradarbiauja, mokykloje vyrauja sutarimas, mokiniai pasiekia geresnių ugdymosi rezultatų.

Švietimo ir mokslo ministerija rudenį inicijavo švietimo įstaigų bendruomenių konkursą ir pakvietė visas mokyklas pasidalinti savo mokyklos patirtimi, vykdomais projektais.

Konkursui iš viso buvo pateikta per 300 įvairių sričių – kultūrinių, meninių, turistinių, gamtosauginių, sveikatingumo, sportinių, pilietinių ir kitų – tvaraus mokyklų ir mokinių tėvų bendradarbiavimo pavyzdžių. Mūsų įstaigos pedagogai pristatė net tris projektus: ,, Mama, tėti, ar JŪS galit man padėti?!“, ,,Interaktyvi lenta grupėje – žingsnis į inovatyvų pažinimo pasaulį“, ,,Velykų rytas“.

Speciali ŠMM komisija  rinko  kūrybiškiausią, originaliausią, bendruomeniškiausią projektą. Visus mokslo metus vykusio konkurso nugalėtojais pripažinti 10 įdomiausių ir naudingiausių projektų, kurie vaikus, tėvus, pedagogus įtraukė į bendrą aktyvią veiklą.

Logopedės ekspertės Sigitos Denikytės parengtas, eilę metų įstaigoje įgyvendinamas ir  Mokyklos bendruomenės metų konkursui pateiktas projektas ,,Mama, tėti, ar JŪS galit man padėti?!“ tapo vienu iš 10 konkurso nugalėtojų.

Birželio 1 d. buvome pakviesti atvykti į konkurso nugalėtojams skirtą šventinį renginį, kuris vyko visuomenės harmonizavimo parke ,,Harmony Park“. Renginyje dalyvavo mokyklos, kurių projektai surinko daugiausia komisijos vertinimo balų.  Švietimo ir mokslo ministrė A. Pitrėnienė įteikė padėkas MOKYKLOS BENDRUOMENĖS METŲ konkurso nugalėtojams , o mūsų įstaigos vaikučiams ir džiugią dovaną – ŠVIESOS LENTĄ.

Dalyvavome įvairiose edukacinėse veiklose, klausėmės muzikinio projekto ,,X Faktorius“ finalininkų koncerto.

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Silva Taralienė© 2019 mir.lt
NEĮGALIESIEMS