KONCERTAS, SKIRTAS LOPŠELIO-DARŽELIO „EGLUTĖ“ 30 –MEČIUI

Lopšelis –darželis „Eglutė“ švenčia 30  metų sukaktį nuo įkūrimo dienos (1988 -11-23  )

Visą savaitę darželyje vyko įvairūs renginiai grupėse-  visi puošė grupes, langus, koridorius……

Renginių ciklą vainikavo didelis ugdytinių koncertas, į kurį susirinko visa „Eglutės“ bendruomenė. Dainavo, šoko, muzikavo 3-5 metukų ugdytiniai ir jų auklėtojos. Patys mažiausieji „Šermukšniukų“, „Girinukų“|, „Sauliukų“ grupių vaikučiai dainavo apie mažą kiškelį, o „Riešutėlių“ mergaitės atvažiavo į šventę su lėlių vežimėliais ir lėlytėmis. Mažieji vabaliukai su būgnais, trankiai atkeliavo iš „Pelėdžiukų“ grupės. Jie ne tik ritmiškai grojo būgnais, bet ir dainavo visų darželio vaikučių mėgstamą dainą „Vabalas ropojo“. Į šventę gausiai susirinkę „Kleviukų“ grupės darbštuoliai skruzdėliukai sunkiai nešė šapelius, statė namą skruzdėlytei ir šoko nuotaikingą šokį. Gėlytės ir drugeliai iš „Ežiukų-spygliukų“ gr, pakvietė visus mintimis prisiminti vasarą, žydinčias gėles ir aplink jas skraidančius drugelius.

Pirmą kartą suburtas penkiamečių berniukų ansamblis padainavo dainą „Aš dar mažas, dar be ūsų“. Nuotaikingą, žaismingą etninę programą pateikė „Ąžuoliukų“ gr. ugdytiniai, parodydami, kaip pelės lenda į malūną, kaip žąsiukai eina, kaip malūnai sukasi. „Kaštoniukų“ grupės ugdytiniai demonstravo 4 metų laikų madas. Auklėtojų ansamblis paruošė net 2 dainas : „Eikš, vaikeli, į dainelių šalį“ ir „Vaiko kelionė“.

Koncerto pabaigoje visa bendruomenė susijungė prasmingai bendrai dainai „Svarbiausi žodžiai“, o po visų sveikinimų, nuotaikingai dainavo „Su Gimimo diena, darželi“

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Silva Taralienė© 2019 mir.lt
NEĮGALIESIEMS