Idėjų mugės ,,ŽAIDŽIU IR KALBU 2019“ rezultatai

Vasaros pradžioje baigėsi respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų, švietimo pagalbos specialistų idėjų mugė ,,Žaidžiu ir kalbu 2019“.  Kartu su kolege Jurgita iš l/d ,,Žiogelis“ mugę inicijavo mūsų įstaigos logopedė Sigita. Tai jau antroji specialisčių organizuota idėjų mugė ir šįkart ji buvo skirta vaikų iki septynerių metų taisyklingos kalbos formavimui.

Kviečiame susipažinti su šalies ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų, švietimo pagalbos specialistų, dalyvavusių  idėjų mugėje ,,Žaidžiu ir kalbu 2019“, rezultatais.

Idėjų mugės dalyvių skaičius –  per 100:  iš Akmenės, Alytaus, Anykščių, Elektrėnų, Jonavos, Kaišiadorių, Kauno bei Klaipėdos miestų ir rajonų, Kretingos, Marijampolės, Mažeikių, Pabradės, Pakruojo, Panevėžio, Radviliškio, N. Akmenės, Neringos, Šiaulių miesto ir rajono, Šilutės, Širvintų, Telšių, Utenos, Užvenčio, Vilniaus.

Įvairias ir kūrybingas savo gamybos priemones bei jų aprašus  pristatė ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo auklėtojos, mokytojos, logopedai, specialieji ir socialiniai pedagogai, surdopedagogai.

Iš viso atsiųsti 106 specialistų darbai, iš kurių  sudarytas  trijų dalių priemonių katalogas ,,ŽAIDŽIU IR KALBU 2019“.  Pirmoji ir antroji priemonių katalogo dalys skirtos žaidimams kalbos gramatiniam taisyklingumui formuoti. Trečioji dalis – sakytinei ir rašytinei kalbai ugdyti.

Idėjų mugėje dalyvavo ir savo gamybos priemones pristatė net penkios mūsų įstaigos pedagogės: Danutė Gravers, Aldona Pateckaitė, Rasa Radavičienė, Lina Rimkienė, Vita Tavorienė.

Dėkojame visiems, pasidalinusiems savo patirtimi apie gimtosios kalbos gebėjimų ugdymą per žaidimus.

Kviečiame  susipažinti su kataloge pateiktais kalbiniais žaidimais ir juos pažaisti…   Kartu bandykime plėtoti mūsų mažylių kalbą.

 

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Silva Taralienė© 2019 mir.lt
NEĮGALIESIEMS