ČIR VIR VIR PAVASARIS. GANDRINĖS

Nuo rudens lopšelio-darželio ,,Eglutė“ logopedė Sigita kartu su kolegėmis Asta ir Dalia iš  ,,Sandoros“ ir Gytarių progimnazijų vykdo projektą ,,Iš darželio į mokyklą“. Projekto tikslas – ugdyti vaikų kompetencijas, skatinančias tapti mokiniu, padėti tenkinti pažinimo, saviraiškos ir bendravimo poreikius, kuriant palankias sąlygas pažintinei, kultūrinei, komunikacinei veiklai.

Spalio mėnesį ,,Sauliukų“ grupės vaikučiai lankėsi ,,Sandoros“ progimnazijoje vykusioje ,,Rudenėlio šventėje“, o gruodžio mėnesį ,,Girinukų“ vaikai svečiavosi Gytarių progimnazijoje ir dalyvavo renginyje ,,Kalėdų stebuklai“.

Šiandien visi projekto dalyviai susitiko mūsų darželyje ir dalyvavo rytmetyje ,,Čir vir vir pavasaris. Gandrinės“. Išsiaiškinę, kokia buvo vakar diena (Blovieščiai. Gandro diena. Gandrinės), visi susirinkusieji išsiskaičiavo ir pasiskirstė į 4 pogrupius. Burtai nulėmė, ką kuri komanda žais- vieni miklino pirštukus dėliodami dėlionę ir žaisdami su varlytėmis, kiti prisiminė visų metų laikų požymius, klasifikavo žiemojančius ir išskrendančius paukščius. Žaidimus organizuoti padėjo auklėtojos Aurelija ir Danutė. Vėliau vaikai sugužėjo į LINKSMĄSIAS DIRBTUVES. Čia  kiekvienas galėjo pasigaminti gandriuką. Bedirbant aptarėme, kokios gandro kojos, kaklas, snapas. Tarėme sudurtinius žodžius: ilgasnapis, ilgakaklis, raudonkojis, ilgakojis. Prisiminėm kai kuriuos senolių mėgdžiojimus ir erzinimus.

Paplušėję dirbtuvėlėse, visi noriai žaidėme  judrųjį žaidimą ,,Gandras ir varlės“.  Oi, kiek teigiamų emocijų patyrėme! Palinkėję vieni kitiems gražaus pavasario, išsiskirstėme. Kas žino, gal dar susitiksime mokykloje?

Žodinė paieška

Teisinė forma-biudžetinė įstaiga;
Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre.

K. Korsako g. 6A, LT-78359 Šiauliai
Tel. (841) 55 22 27
El.p. eglute@splius.lt

Įstaigos tipas – lopšelis-darželis
Mokomoji kalba – lietuvių
Įm. k. 190529919
Direktorė – Silva Taralienė© 2019 mir.lt
NEĮGALIESIEMS